покупець придбав кавун,витративши 1/8 всіх грошей а на придбання слив 2/7 усіх грошей. Яка частина

грошей залишилася в покупця. Даю 15 баллов пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кузуек Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/8 + 2/7= 7/54 +16/54= 23/54 коштують кавун і сливи

1 - 23/54= 31/54 така частина грошей залишилася в покупця