Мотоцикліст був у дорозі 2години.За першу додину він проїхав 48 км,а другу годину у 2 рази

більше.Скільки всього кілометрів проїхав мотоцикліст за дві години

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Ксюша.

Ответ:

проїхав 144 км

Пошаговое объяснение:

їхав-2 год

за першу-48 км

за другу-?, у 2 р. б. ніж за першу

всього проїхав-?

1)48×2=96(км)-за другу год

2)48+96=144(км)

В-дь:проїхав 144 км