Мотоцикліст був у дорозі 2год. За першу годину він проїхав 48км, а другу у 2рази більше. Скільки

всього кілометрів проїхав мотоцикліст за дві години разом

Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Роман.

Ответ :

144 км

Пошаговое объяснение:

1) 48 км*2=96 (км) - проїхав за другу годину

2) 96+48=144( км) - разом за першу і другу годину