За результатами контрольної роботи у класі середній бал у хлопчика виявився рівним 8,6,а у дівчат

9,8,а середній бал усіх учнів класу 9,4. Визначте яку частину класу становлять хлопчики а)1/4б)1/2в)2/3г)3/5​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Лиза.

Ответ:

9,4(х+у)=8,6х+9,8у

0,4у=0,8х

у=2х

Значит девочек в 2 раза больше чем мальчиков

А значит мальчики составляют 1/(1+2)=1/3 часть класса.

Пошаговое объяснеие: