Першого дня продали 4/15, другого 40% усієї тканини, а третього решту 54 м. Скільки метрів тканини

продали за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/15 + 2/5= 4/15 + 6/15= 10/15= 2/3 м продали за два дні

1 - 2/3= 1/3 м решта і це складає 54м

54 м - 1/3

х  м   - 1

х= 54 : 1/3= 54 * 3= 162м тканини продали за три дні