Знайдіть молекулярну масу карбонатної кислоти молекула якої складається з 2 атомів Гідрогену, 1

атома Карбону, 3 атомів Оксигену​

Ответы на вопрос

Отвечает Касаткин Слава.

Ответ:

Объяснение:

Н2СО3 = 2 атома водорода, 1 атом углерода, 3 атома кислорода.

Это угольная кислота (карбонатна кислота)

Mr(Н2СО3)=2Ar(H)+Ar(C)+3Ar(O)=2*1+12+3*16=62