3. Спрости вираз та обчисли його значення, якщо n = 93, m = 55. а) 18n+12n​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:2790

Пошаговое объяснение:

18*93+12*93=30*93=2790