ПОМОГИТЕ ПРОШУ! За два дні тракторист зорав 15 га поля. Скільки гектарів він зорав окремо першого

і другого дня, якщо першого дня він зорав 3/5 поля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Алина.

Пошаговое объяснение:

1)15:5*3=9(га) 1 день

2)15-9=6(га) 2 день