Перше число 20 що становить 4/5 від другого знайди різницю 2 чилел​


Ответы на вопрос

Отвечает Собкалова Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 20 : 4/5 = 20 * 5/4 = 100/4 = 25 - второе число

2) 25 - 20 = 5

Ответ: 5