Відстань між 2 пристанями 64км моторний човен проходить цю відстань проти течеі річки за 8год за

скільки годин моторний човен пройде цю відстань за тичеею річки якщо швидкість течеіі річки дорівньюе 4км год

Ответы на вопрос

Отвечает Бардин Максим.

Ответ:За четыре часа

Пошаговое объяснение:

64:8=8 км ч прот теч

8+4=12 км ч катер

12+4=16 км ч на теч

64:16=4 часа

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Ответ:

4 години

Пошаговое объяснение:

1)64:8=8

2)8+4=12

3)64:12=4