Скільки градусів становить 2/15 прямого кута ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хвостов Станислав.

Прямий кут це кут величиною в 90°.

90 · 2/15 = 180/15 = 12°

Відповідь: 2/15 прямого кута становлять 12°.