Точка K - середина відрізка AB; A(-6 2) B(2;8): Знайдіть: 1) Довжину відрізка AB 2) Координати

точки K

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцов Александр.

1)  d=\sqrt{(x_1-x_2)^2+(y_1-y_2)^2}

AB=\sqrt{(-6-2)^2+(2-8)^2}=\sqrt{64+36}=\sqrt{100}=10

2)

K(x)=\dfrac{x_1+x_2}{2}=\dfrac{-6+2}{2}=-2

K(y)=\dfrac{y_1+y_2}{2}=\dfrac{2+8}2=5

Ответ:

1)  AB = 10

2) K (-2; 5)