Аліна зібрала 18/25яблук від денної норми. Після цього залишилося зібрати ще 42яблука. Скільки

яблук повинна зібрати Аліна за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Кедах Дьявол-В.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - 18/25 = 7/25 яблук залишилось зібрати і це складає 42 яблука

42 яблука - 7/25

х  яблук    - 1

х= 42 : 7/25= 42 :7 * 25= 150 яблук повинна зібрати Аліна за день