Ольга и Андрій зібрали разом 40 кг яблук, до того ж Ольга зібрала 45% усіх яблук. 1) Скільки

відсотків усіх яблук зібрав Андрій? 2) Скільки кілограмів яблук зібрала Ольга?​

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

1)Скільки відсотків усіх яблук зібрав Андрій?

Ольга зібрала 45% усіх яблук, тому Андрій зібрав 100% - 45% = 55% усіх яблук.

Відповідь: Андрій зібрав 55% від 40 кг

2) Скільки кілограмів яблук зібрала Ольга?

Ольга зібрала 45% усіх яблук, тому:

0.45 * 40 кг = 18 кг

Відповідь: Ольга зібрала 18 кг яблук

Отвечает Гулько Аліна.

Пошаговое объяснение:

Все собранные яблоки = 100%

1) 100 - 45 = 55 (%) - всех собранных яблок собрал Андрей

2) 45% = 45 : 100 = 0,45

0,45 * 40 = 18 (кг) - яблок собрала Ольга