Одна сторона прямокутника дорівнює 3 3/4 см, а інша 3,25 см. Знайдіть периметр прямокутника.

Відповідь запишіть десятковим дробом й округліть його до десятих.​ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Доджаев Давид.

Ответ: 14 см

Пошаговое объяснение:

3,25+3 3/4=3,25+3,75=7 (см)

7×2=14