Т 3. Розв'яжи задачу. Учні 4 класу провели на свіжому повітрі 3 перерви, по 10 хв кожна, урок

фізкультури, що тривав 40 хв, і екс- курсію упродовж 1 год 15 хв. Скільки часу учні 4 класу перебували на свіжому повітрі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаханов Арсен.

Ответ:2часа 25минут

Пошаговое объяснение:

10•3=30 (минут)- Это перемены

30+40=70 (минут) - Физкультура и перемены

1час 15 минут = 75 минут

70+75=145 (минут)

145 минут = 2 часа 25 минут

Отвечает Епишин Кирилл.

Ответ:

10*3=30 (минут)-перемены

30+40=70 (минут) - Физкультура и перемены

1час 15 минут = 75 минут

70+75=145 (минут)

Пошаговое объяснение: