2. Обчисли висоту прямокутного паралелепіпеда, якщо його об'єм дорівнює 14дм*3, довжина -3дм, а

ширина -2,5дм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14 : (3 * 2,5) = 14 : 7,5 =

14 : 7. 5/10 = 14 : 75/10 =

14 : 15/2 = 14 * 2/15 =

28/15 = 1. 13/15 (дм) - высота

Ответ: 1. 13/15 дм