Пиріжок коштує 5 грн, а круасан — 7 грн. На скільки менша вартість чотирьох круасанів, ніж шести

пиріжків? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

Пирожок-5грн

Круасан-7грн

6×5-4×7=30-28=2(на 2)

Отвечает Стефаненко Антон.

Ответ:

на 2 грн.

Пошаговое объяснение:

5*6=30 (грн.) коштують 6 пиріжків

7*4=28 (грн.) коштують 4 круасани

30-28=2 (грн.)