Із 20 кг свіжих фруктів одержуючи кг сушених. Скільки кілограмів свіжих фруктів треба взяти щоб

одержати 9кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Петровский Матвей.

Ответ:

180кг. 20=1. 20 х 9 =180

Пошаговое объяснение:

(&(&(&!&!&

Отвечает Рейх Макс.

Відповідь:

180

Покрокове пояснення:

20/1=х/9

Отже, х= 20*9/1= 180 кг