Школярі зібрали 4 ящика яблук по 9 кг у кожному, и 4 ящика груш по 6 кг у кожному. Скільки фруктів

зібрали школярі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4х9=36кг ябл

4×6=24кг груш

36+24=60кг всего

Отвечает Сивков Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1)4*9=36кг яблук

2)4*6=24кг груш

3)36+24=60кг всього фруктів