Катруся прочитала 9/16 книжки з 20 сторінок скільки сторінок прочитала Катруся?


Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.

Ответ:

Катя прочитала 11,25 страниц

Пошаговое объяснение:

20 * \frac{9}{16} = \frac{5*9}{4} = \frac{45}{4} = 11,25