4. Щоб приготувати 9 кг варення з вишень, потрібно бят цукру. Скільки кілограмів цукру треба

взяти, щоб при- готувати 15 кг варення?

Ответы на вопрос

Отвечает Парастаева Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 кг варенья - 6кг сахара

15 кг варенья - Х кг сахара

9:15=6:х

9х=15*6

х=15*6:9=90:9=10 кг сахара  для приготовления 15 кг варенья