Ширина прямокутника 24 1/2 м, що становить 7/8 довжини знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Денис.

Ответ:

SΔ = 686 м²

Пошаговое объяснение:

Ширина = 24 1/2 м = 49/2 м = 24,5 м

Длина = 49/2 : 7/8 = 49/2 * 8/7 = 7 * 4 = 28 м

SΔ = 24,5 * 28 = 686 м²

Отвечает Петров Захар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

49/2÷7/8=49/2×8/7=28м длина

49/2×28/1=1372/2=686м2 площа