Паля здіймається на 1,5м ,що становить 3/16 довжини всієї палі.Яка довжина всієї палі?


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Диана.

Ответ:

8.0 метров

Пошаговое объяснение:

1) 1.5 \ 3 = 0.5(1/16)

2)0.5 * 16 = 8.0(16/16)

Отвечает Базикова Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1,5*16:3=8м