Дід Іван мав у саду 46 яблунь, а груш на 20 більше. Скільки всього дерев у саду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Иван.

Ответ:

1)46+20=66(груш)

2) 66+46=112(дерев)

Відповідь: 66 груш,112 дерев

Отвечает Савинков Денис.

Ответ:

1) 46+20=66(д) груш

2) 46+66=112(д) всего

Ответ: 112 дерев