Периметр прямокутника дорівнює 15 1/3 дм, що становить 23/6 довжини прямокутника. Знайти ширину

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Арсений.

Ответ:6 1/3дм

Пошаговое объяснение:

46/3÷23/6=2/1×2/1=4дм довжина

46/3-8/1=38/3=12 2/3дм 2 ширины

38/3÷2/1=19/3=6 1/3дм ширина