Розв'яжи в робочому зошиті задачу на зведення до одиниці за наведеним вище зразком. Шість

вантажівок перевезли 151 т 242 кг вантажу. Скільки вантажу перевезуть 11 таких вантажівок? 35

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Мария.

Перетворемо тонни в кг. 151т 242кг =151242кг

151242:6=25207(кг)-перевезла 1 вантажівка

25207×11=277277(кг)

Відповідь: одинадцять вантажівок перевозять 277т 277 кг вантажу