Петрик зібрав 91 гриб, з них 5 /13 становили білі. Скільки білих грибів зібрав Петрик?


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Маша.

Ответ:

1/13 усих грибів = 91 ÷ 13 = 7

білі гриби = 5 * 7 = 35

відповідь: 35 грибів - білі