Накресли пряму сi точку К, що не лежить на цій прямій. За допомо- гою косинця проведи пряму ь через

точку К, перпендикулярну до прямої с. Виміряй довжину перпендикуляра від точки Kдо прямої с. Допоможіть пліс! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Иван.

АВ=АО+ОВ

АВ=45+53=98(мм)