2. Розв'яжи задачу. Обсяг роботи, виконаної двома майстрами, виражено відношен- Ням 7:9. За роботу

вони отримали 4 000 грн. Як майстрам необхідно • розподілити між собою ці гроші? пожалуйста прошу даю 20​

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

7х+9х=4000

16х=4000

х=250(коеф.пр.)

1) 7×250=1750(грн)

2)9×250=2250(грн)