У кімнаті завдовжки 8 м ширина становить 75 % довжини, а висота — 2/3 ширини. Знайти масу повітря в

кім¬наті, якщо маса 1 м3 повітря 1,29 кг. пожайлуста позришите

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Зулфия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8 * 0,75= 6м ширина

6 * 2/3= 4 м висота

Об* єм кімнати  дорівнює : 8 * 6 * 4= 192 м3

Складемо пропорцію:

  1 м3 - 1,29 кг

192м3 - х  кг

х= 192 * 1,29

х= 247,68 кг  маса повітря в кімнаті