. У двох коробках є 36 цукерок. У першій коробці на 8 цукерок більше, ніж у другій. Скільки цукерок

є в кожній коробці? алгебраїчним способом арифметичний​ способом

Ответы на вопрос

Отвечает Утяшев Іскандер.

Ответ:

І коробці 22 цукерки, ІІ коробці 14 цукерок

Пошаговое объяснение:

Нехай у ІІ коробці х цукерок, тоді у І коробці х+8. Складемо вираз:

х+8 + х=36

2х+8=36

2х=28

х=28:2

х=14  

Тобто у ІІ коробці 14 цукерок, тоді в І - 14+8=22 цукерки