два дизайнери розробили макет рекламного оголошення За роботу. вони отримали 5000грн розподіливши

їх у відношенні 3:5 відповідно, скільки грошей отримав кожний дизайнер, срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаев Маркел.

Відповідь:

1575грн,3125грн

Покрокове пояснення:

1) 5000÷(3+5)=625

2)625×3=1875

3)625×5=3125