пшеницею засіяно 7/9 усієї площі поля, кукурудзою 0,3 решти площі, а площу, що залишилася,

засаджено овочами. Скільки гектарів землі відведено під овочі, якщо площа поля 450 га?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

450÷9×7=350га пшеница

450-350=100 га кукуруза и овощи

100×0,3=30га кукуруза

100-30=70 га овощи