У селищі Радісне було 180 будинків. 4/9 з яких цегляні. скільки було цегляних будинків в Радісному ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

180÷9×4=80 цегл

Отвечает Чёрная Соня.

Ответ:

Всего-180б.

Кирпичные-4/9

Кирпичных-,

180÷9×4=20×4=80(кирпичные)