Турист пройшов пішки 3 години зі своею швидкістю 4 км за годину і 2 км шляху пройшов.Яку відстань

пройшов турист?(помогите плиз даю 54 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

14 кілометрів

Пошаговое объяснение:

Спочатку обчислюємо шлях за 3 години:

s=v*t

4*3=12 (км)

Тоді знаходимо загальну відстань:

12+2= 14 (км)