5 Знайди корінь рівняння підбором: 1) x:15 = x. 7; 2) 9: х = 9: x; . 3) x: 7 = x: 8. в 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Дима.

Ответ:

x^2 + 4x - 21 - (x^2 - 81) = 24

x^2 + 4x - 21 - x^2 + 81 - 24 = 0  

4x + 36 = 0  

4x = - 36

x = - 36/4

x = - 9

Пошаговое объяснение: