У садівника 30 дерев скількома пядами можна їх висадити,щоб в кожному ряду було порівну дерев?

СРОЧНОООО ПЛИИИС

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30÷3 ряда=10 деревьев в 1 ряду

30÷2ряда=15

30÷5=6

30÷6=5