У першому бiдонi на 7 л бiльше, нiж у другому. Скiльки лiтрiв молока у кожному бiдонi,якщо разом 53

л?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:

1б-х

2б-х+7

всего-53 л.

х+х+7=53

2х=53-7

2х=46

х=46÷2

х=23

23+7=30

23+30=53

ответ 1б.=23л., 2б=30л.