5. Розв'яжи задачу. Друкарка набирає текст. На кожній дванадцятій сторінці — кольоровий текст, а на

кожній шостій курсивний. На якій сторінці вперше буде Кольоровий курсивний текст? пж поможіть на завтра нада​

Ответы на вопрос

Отвечает Пирова Уля.

НСК(12;6)

12=6*2

6=6

НСК(12;6)=6*2=12

НСК(12;6)=12

Відповідь :на 12 сторінці вперше буде кольоровий курсивний текст.