1.Знайдіть відношення: 5,4:0Знайдіть невідомий член пропорції; 8:7=х:56.даю 15 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Денис.

Ответ:

1) 18 : 1

2) х = 64

Пошаговое объяснение:

1) 5,4 : 0,3 = 54 : 3 = 18 : 1

2) 8 : 7 = х : 56    7х = 8*56     7х = 448   х = 448/7      х = 64