13/24-5/13 пжжпжпжпжпжпжпжпжпжпжпж​


Ответы на вопрос

Отвечает Попович Ліана.

Відповідь:

49/312 або 0,157

Покрокове пояснення:

1 Перетворити дроби на дроби з однаковими знаменниками

13/24 = 169/312

5/13 = 120/312

2. Відняти від чисельника першого дробу, чисельник другого дроба і записати дріб відповідь.

169/312 -  120/312  = 49/312

3. Потім, по бажанню поділити чисельник на знаменник.

49/312=0,157

Це задача з теми: "Додавання та віднімання дробів з різними знаменниками і чисельниками".