за добу три соняшники поглинають 6л води, а віковий дуб у 100р більше. яку кількість води

поглинають за 4 доби три соняшники і віковий дуб разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Таня.

Ответ:2424л

Пошаговое объяснение:

6×100=600л дуб

(6+600)×4=2424л воды

Отвечает Найденов Александр.

Ответ:

1.)6*100=600-поглинає віковий дуб за добу

2.)4*(6+600)=4*606=2424л

Відповідь:за за 4 доби віковий дуб та 3 соняшника поглинуть 2424л води

Пошаговое объяснение: