Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти з 210 ромашок та 150 гвоздик?


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Илья.

Ответ: 30 найбільша кількість однакових букетів

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники  210 і 150

210 = 2 · 3 · 5 · 7

150 = 2 · 3 · 5 · 5

Загальні множники чисел: 2; 3; 5

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх спільні множники:

НСД (210; 150) = 2 · 3 · 5 = 30 найбільша кількість однакових букетів