Знайдіть число 7/9 якого дорівнює 4,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Екатерина.

Ответ:

5,4.

Пошаговое обьяснение:

4,2 : 7/9 = 4 2/10 : 7/9 = 42/10 : 7/9 = 42/10 * 9/7 = 54/10 = 27/5 = 5 2/5 = 5,4.