Із жита отримують 3/4 борошна скільки жита треба змолотити щоб отримати 1,2 центнера борошна

срочно будь ласка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 1/5÷3/4=6/5×4/3=24/15=8/5=1 3/5=1,6ц