Дві сторони трикутника рiвнi мiж собою. Знайти довжину однієї з цих сторiн, якщо периметр

трикутника дорівнює 40 см, а третя сторона - 18 CM.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Машенька.

Ответ:

Трику́тник в евклідовій геометрії — геометрична фігура, яка складається з трьох точок, що не лежать на одній прямій, і трьох відрізків, які їх сполучають.

Отвечает Семашко Александра.

Ответ:

1)40-18=22(см)

2)22:2=11(см)