Знайдіть масу пласта кам'яного вугілля завдовжки 150м завширшки 20,5 м в завтовшки 1 1/5 м, чкщо

маса 7 1/5 м³ кам'яного вугілля дорівнює 1т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо об*єм пласта кам'яного вугілля  :

V=a*b*c= 150 * 20,5 * 1,2 =3600 м³

7 1/5 м³   - 1 т

3600м³   - х т

х= 3600 : 7,2

х= 500 т маса пласта кам'яного вугілля