У банці було 60л бінзину витратили 2/5 від загальної кількості скільки л бінзину залишилося


Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Дима.

Відповідь: 24 Літри

Покрокове пояснення:

(60÷5)×2=12×2=24