У трьох баках міститься 260 літрів води. Відомо, що у другому баку на 20 л води більше, ніж у

першому, а в третьому об'ємі води, що міститься в першому та другому баках 8 разом. Скільки літрів води міститься у кожному баку? Даю 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Рогачевская Милания.

Ответ:

Нехай перший бак х тоді другий бак х+20, то

(х+х+20)•2=260

(2х+20)•2=260

2х+20=260:2

2х+20=130

2х=130-20

2х=110

х=55

(55+55+20)•2=260